28.09.2021
Slezská svatba

Slezská svatba

01.10.2021
Vandráci Vagamundos

Vandráci Vagamundos

Pavel Liška a Honza Révai v Petrovicích u Karviné

Poznejte kulturu stření Ameriky, indiánské legendy a zažijte nečekané se známými herci Pavlem Liškou a Honzou Révayiem v Kulturním centru v Karviné v pátek 1. října 2021.

Herci Pavel Liška, Honza Révai a kameraman Hynek Bernard – VANDRÁCI VAGAMUNDOS - tři měsíce vandrovali po střední Americe a nyní přijíždí do Kulturního centra v Petrovicích u Karviné. Nejdřív byli viděni v Panamě, pak mířili do džunglí Kostariky, vandrovali po velké Nikaragui, přes varování projeli Honduras, pak i zemi plnou vulkánů El Salvádor, nádhernou Guatemalu, maličké Belize a obrovské Mexiko.

Vandráci Pavel Liška a Honza Révai v programu zavzpomínají a představí i to, co se nevešlo do jejich cestovatelsko-zábavného pořadu na Prima COOL. Dozvíte se také něco o přípravách nové, několikrát nuceně odložené cesty, na kterou se snad už konečně vydají v srpnu 2022. Čas bude i na dotazy diváků a autogramiádu. Vstupenky k dispozici v předprodeji za 150,00 Kč a na místě za 199,00 Kč.
Kapacita této akce je omezena.
U vstupu budou kontrolovány covid opatření.

19.12.2021
Vánoční koncert

Vánoční koncert

Kulturní centrum připravuje Vánoční koncert, který by měl proběhnout poslední adventní neděli 19. prosince. V kostele sv. Martina si poslechneme kapelu GOOD WORK. V případě špatných epidemických podmínek by  byl Vánoční koncert zrušen